Publicat 14 Iul 2017 | Reactualizat 22 Iul 2017 | Expiră 13 Aug 2017

Montator tamplarie din aluminiu in Franta si Belgia

1 post

Candidatul ideal

Experienta in montare tamplarie din aluminiu / pvc sau pereti cortina.
Disponibil sa calatoreasca in Franta si Belgia.
Persoana organizata care poate lucra in echipa.

Descrierea jobului

Montare tamplarie din aluminiu si pereti cortina in Franta si Belgia.
Program de lucru intr-un singur schimb.
Echipament de munca conform normelor de protectia muncii din tara respectiva.
Societatea oferta transsport si cazare.

Yprado is a Belgian/ Romanian company, specialized in production and installation of aluminium joinery, with sales activity in UK/ Belgium/ France/ Romania.

Montator tamplarie din aluminiu in Franta si Belgia  -  YPRADO PRODUCTION SRL