Montator subansamble

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Responsibilities:

  • Capacitate rapida de invatare
  • Dispus pentru program de lucru in 3 schimburi

Candidate Profile:

  • Minim 8 clase absolvite
  • Experienta in productie constituie un avantaj

Beneficii:

  • salariu motivant
  • ore suplimentare platite dublu
  • spor de noapte 25%
  • bonus de scolarizare 15%
  • bonus de performanta 25%
  • prime de sarbatori
  • tichete de masa de 20 de lei
  • bonus calitate
  • asigurare medicala privata
  • transport asigurat diverse rute externe

Publicat 5 Sept. 2022 Reactualizat 3 Oct. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.