Publicat 18 Aug 2017 | Reactualizat 15 Sep 2017 | Expiră 18 Sep 2017

Montator standuri expozitionale

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • disponibil pentru deplasari scurte dar frecvente in tara si strainatate
  • orientat catre solutii
  • cunostinte practice de tamplarie
  • cunostinte practice de electricitate
  • cunostinte practice de productie publicitara
  • sofer cu experienta
  • prezenta placuta, sociabil, harnic

Descrierea jobului

Job-ul presupune pregatirea si montarea standurilor expozitionale la targuri si manifestari expozitionale in intreaga lume. Compania asigura salariu, transport si cazare la montaj, diurna pe timpul deplasarilor, asigurare medicala privata in Romania, asigurare medicala pe timpul deplasarilor in strainatate.

Construim standuri expozitionale la targuri in intreaga lume.

Expirat
Montator standuri expozitionale  -  eXpo Design System