Publicat 26 Nov 2019 | Reactualizat 26 Dec 2019 | Expiră 27 Dec 2019

Montator si manipulant mobila Lem's

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Seriozitate, perseverenţă, simţul detaliului;
• Abilităţi de comunicare şi interes pentru maxima satisfacţie a clienţilor;
• Flexibilitate şi deschidere la sugestii;
• Capacitate de a lucra in echipă.
• Permis de conducere categoria B constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Oferirea celor mai bune soluţii tehnice privind asamblarea şi montajul mobilierului şi accesoriilor;
  • Participare activă la găsirea soluţiilor de ridicare a nivelului de mulţumire al clienţilor;
  • Respectarea cu stricteţe a normelor privind activitatea de manipulare şi montaj a produselor.
  • Asamblarea/demontarea corecta a pieselor de mobilier conform schitelor de montaj si a instructiunilor fabricantului;
  • Manipularea produselor de mobilier.

Descrierea companiei

LEMS
este cea mai extinsă reţea naţională de magazine specializate în vânzarea de mobilă de calitate superioară, cuprinzând în acest moment un număr de peste 70 unităţi de comerţ.

Expirat
Montator si manipulant mobila Lem's  -  Lem's Pontica srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles