Montator panouri fotovoltaice - Germania

SOL IN ONE Gmbh - 100 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1200 - 1799 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane dornice de a invata si excela in domeniul fotovoltaicelor. Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, flexibila si cu spirit de echipa. Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu.

Descrierea jobului

Denumirea postului ocupat: Montator panouri fotovoltaice
Experienta: Experienta in domeniu nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj
Beneficii: Salariu atractiv cu posibilitatea de avansare

SOL IN ONE GmbH este un furnizor de servicii activ la nivel global în domeniul energiilor regenerabile. Pe lângă dezvoltarea și construcția la cheie a centralelor solare, precum și serviciile corespunzătoare, SOL IN ONE GmbH oferă soluții totale pentru industrie. La cerere, întreținem și monitorizăm sistemul fotovoltaic după construcție. Am finalizat cu succes nenumarate sisteme fotovoltaice în Germania, Austria, Luxemburg, Belgia, Olanda, Franța, Polonia, Marea Britanie, Zambia, Iran și Emiratele Arabe Unite. Ideile inovatoare, sfaturile detaliate și planificarea, precum și implementarea eficientă sunt prioritatea principală în toate proiectele. Echipa noastră este formată din instalatori solari cu experiență din Germania, România, Lituania și Polonia. SOL IN ONE GmbH deține certificatul de companie ISO 9001: 2015 SCC **. Acest certificat conform reglementărilor SCC (Contractori de certificat de siguranță) dovedește că compania noastră îndeplinește standardele de bază (ocupaționale) de securitate, sănătate și protecție a mediului (SHE). Prin urmare, toți angajații noștri sunt certificați SCC.
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos