Montator panouri fotovoltaice contract de 3 luni Bucuresti

Intermann S.R.L. - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Intermann este in cautare de personal calificat/necalificat pentru montare panouri fotovoltaice.

Cerințe:
  • Experienta în domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
  • Spirit de echipa;
  • Limba spaniolă - constituie un avantaj;
  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:
  • Program de lucru full-time;
  • Contract pe perioada determinata 3 luni cu posibilitatea de prelungire;

Descrierea jobului

Lucrarea se va desfasura in Bucuresti;
Salariul este intre 4000-5000 RON/pe lună net + bonus pentru vorbitorii de limba spaniola.

Responsabilități:
  • Activitate de montare panouri fotovoltaice, conform fișei postului.

Îți dorești și tu să lucrezi la nivel national sau internațional? Intermann este aici să te ajute! Platforma Intermann îți oferă ocazia de a îți alege un loc de muncă în Romania si Franța, conform cu ultimele standarde europene. Astfel, te vei bucura de condiții de lucru excelente. Pe lângă toate acestea, echipa noastră te va sprijini pe tot parcursul procesului de selecție. Astfel, ne asigurăm că obții cel mai bun job pentru tine.

De ce să alegi Intermann?

● Experiență vastă în domeniul Resurselor Umane

● Colaborări cu sute de firme din Europa

● Asistenți juridici care te vor ajuta să obții un contract legal și echitabil

● Comisioane inexistente

● Salarii la nivelul celor din occident

Dacă încă nu ești hotărât, te invităm să iei legătura cu unul dintre reprezentanții noștri. Acesta îți va explica tot ce trebuie să știi înainte să îți alegi un job în Romania sau Franța, desigur, gratuit.

Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 2 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos