Montator mobilier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Cautam un coleg sociabil si capabil de a lucra in echipa.
Acesta trebuie sa aiba cunoștințe elementare de interpretare a desenelor tehnice si de a monta piesele de mobilier pe baza acestora.
Sa foloseasca diverse utilaje pentru tăiat, găurit, frezat.
Atent la detalii, punctual,responsabil
Aptitudini generale de comunicare si de lucru in echipa,

Braseco Mobilier vă oferă un spectru de servicii complete și tindem permanent să ne dezvoltăm și să creștem ca profesioniști pe acest segment de piață. Vom fi partenerul dumneavoastră în proiectul de mobilare a locuinței, în timp ce dumneavoastră vă concentrați la lucruri mai importante.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022
Joburi similare