Publicat 21 Nov 2018 | Reactualizat 13 Dec 2018 | Expiră 21 Dec 2018

Montator Mobilier PAL/MDF

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Prelucrarea lemnului / PVC, Productie, Personal calificat

Candidatul ideal

Angajam montator mobilier PAL/MDF. Stii sa montezi mobilier la banc si la client? Esti o persoana motivata, ambitioasa, cu buna cunoastere a diverselor sisteme si mecanisme de feronerie? Atunci cauta-ne la 0799.999.862 sau aplica pe office@slendertree.com

Oferim carte de munca, salariu atractiv, stimulente pe proiect functie de performante si perspective excelente de dezvoltare.

Descrierea jobului

Montator mobilier PAL/MDF la banc si la client.

Suntem un atelier modern de productie mobilier la comanda si piese de design. Dispunem de dotari foarte bune. Ne dezvoltam continuu datorita designului inovativ al produselor noastre, combinatiei de materiale cu care lucram si calitatii proiectelor livrate de noi. Parte din lucrarile noastre se pot vedea la https://www.facebook.com/slendertree.romania/

Suntem localizati in sector 2, Bucuresti, zona Gara Obor. Ne poti contacta la 0799.999.862 / office@slendertree.com

Montator Mobilier PAL/MDF  -  SLENDER TREE SRL