Montator mobila

Whitedecor SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Salut!
Suntem în căutarea unui nou membru al familiei Tandem!
Dacă îți plac piesele de mobilier și ești sociabil și deschis, te invităm să faci parte din familia noastră.

Candidatul ideal

Persoana dinamica cu rezistenta fizica
Atent la detalii, respectuos in relatia cu clientii si colegii, punctual,responsabil
Aptitudini generale de comunicare si de lucru in echipa,
Orientare catre gasirea de solutii
Detinerea permisului auto constituie avantaj.
Cunostinte de baza in montarea mobilei sunt obligatorii.

Descrierea jobului

Asigura montajul mobilierului la sediul angajatorului sau al beneficiarului
Asigura transportul mobilierului si echipamentelor la adresa clientului
Raspunde de calitatea si conformitatea montajului efectuat
- program de muncă full-time: L-V - 08:00 - 17:00.

Te asteptam!

TANDEM este o companie ce produce mobila de calitate din anul 2002. A aparut in Chisinau. Din 2015 suntem prezenti in Romania, iar in acest moment avem 9 showroom-uri active, in Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi, Oradea.

Suntem intr-o continua dezvoltare si expansiune.

Ne deosebim prin calitatea deosebita a produselor si prin profesionalismul personalului.

www.etandem.ro

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.