Montator mobila

SC ELEZIM SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautăm un angajat responsabil, punctual, atent la indicațiile oferite si dispus să învețe sau să se adapteze la noul job.

Descrierea jobului

Responsabilitatile sunt diferite, in functie de nivelul de experienta( daca exista), cat si activitatile din ziua respectiva. In general se bazeaza pe montarea corecta a mobilei, atentie la task-urile primite si curatenia la locul de munca. Programul de lucru este de luni pana vineri de la 09-18, iar sambata 09-14.

Suntem în Galati de peste 20 de ani si comercializăm mobila noua, cat si second hand. Oferim si transport+ montaj la domiciliul clientului, motiv pentru care ne dorim angajati cat mai responsabili, calculați, dispuși să învețe și sa ne asculte sfaturile.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos