Publicat 29 Oct 2018 | Reactualizat 21 Nov 2018 | Expiră 28 Nov 2018

MONTATOR MOBILA

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

Ne dorim persoane care:

- Să aibă însuşiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre,
adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă;
- Să aibă calităţi psihice necesare (spirit de
observaţie, răbdare, viteză de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de
comunicare etc).

Descrierea jobului

Obiectivul principal al montatorului este:

- sa manipuleze si sa monteze piesele de mobilier la domiciliul clientului conform schitei de montaj.

Alte sarcini ar fi :

- sa realizeze montajul conform schitei
- să întreţină instrumentele, sculele, uneltele, maşinile, utilajele, instalaţiile specifice
lucrărilor
- sa asigure calitatea montajului
- sa efectueze decupajele necesare
- sa suspende corpurile superioare
- sa regleze usile din balamale dupa pozitionarea lor
- sa completeze procesul verbal de predare primire dupa finalizarea montajului

Beneficii:

Recompensam bine experienta in domeniu, in special persoanele care au experienta in montajul bucatariilor pe comanda sau modulare. Deoarece avem o continuitate solida ,dorim sa colaboram pe termen lung cu avantaje pentru ambele parti implicate.

Suntem o companie orientata catre servicii profesionale de transport si montaj mobilier. Infiintata in 2012 , am evoluat constant reusind sa oferim servicii catre persoane fizice cat si pentru cele juridice. Avem la activ peste o mie de montaje de mobilier efectuate. Colaboram constant cu unul dintre cei mai mari retaileri de mobilier din Romania.

MONTATOR MOBILA  -  A & C DIVERS STRATEGIES SRL