Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Montator mecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte montaj mecanic;
- desen tehnic : cote, alinieri;
- competente de utilizare a intrumentelor de masura si control;
- cunostinte limba engleza : notiuni tehnice
- persoana dinamica,meticuloasa, organizata, cu abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Beneficii :
- salar pe masura valorii tale
- tickete de masa
- prime de sarbatori
- asigurare medicala

Elmet Intl este o firma specializata pe executarea de produse pentru industria mecanica high-tech, aeronautica, telecomunicatii si electronice, avand o experienta de aproximativ 20 de ani in domeniul prelucrarilor mecanice si un numar de peste 200 de angajati ;

Expirat
Montator mecanic  -  Elmet International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles