Montator Inchideri Industriale

Teomos Co S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.
Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.
Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realia
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
Energetic: vă place să munciţi şi sunteţi dispus să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.
Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual
Ordonat: nimeni nu se poate concentra dacă are obiecte și scule aruncate la întamplare.

Descrierea jobului

Beneficii:

salariu atractiv
tichete de masa
contract de munca pe perioadă nedeterminată

Compania MCA CONECT din BRASOV, face parte din grupul de firme MCA. Oferă servicii de instalare, a ușilor de garaj secționale, a ușilor secționale industriale, grilaje metalice, rulouri exterioare, diferite automatizări.
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos