Montator de mobilier de bucatarie, salariu foarte bun

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experienta in montaj mobilier de bucatarie si echipamente electrocasnice incorporabile
  • Foarte bune abilitati de montaj
  • Integritate, loialitate
  • Perseverent, cu simt al responsabilitatii
  • Rezistenta la uzura si stres
  • Orientare catre gasirea de solutii
  • Motivat si capabil sa lucreze in echipa
  • Eficient, operativ, capabil de un judicios management al timpului, punctualitate

Descrierea jobului

  • Realizarea montajului subansamblelor ce compun proiectele de amenajare si dotare a bucatariilor (mobilier si aparatura electrocasnica de uz casnic) contractate de catre companie.Responsabilitati:
  • Asigura montaj de calitate conform proiectelor designerilor.
  • Realizeaza, propune corpuri de mobilier atunci cind aceste corpuri trebuie confectionate local
  • Asigura transportul mobilierului si echipamentelor la adresa clientului
  • Receptionarea coletelor, manipularea acestora, verificarea comenzilor.
  • Consiliaza/colaboreaza cu designerii si reprezentantii comerciali cu privire la proiectele de mobilier, la solutiile posibile

Oferta:
-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru tanar si dinamic
-instruire in cadrul companiei
-posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie competitiva, in plina ascensiune

Companie in ascensiune - import mobilier Italia si electrocasnice premium FRANKE.
www.bucataria-mea.ro
Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 7 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos