Publicat 08 Sep 2015 | Reactualizat 06 Oct 2015 | Expiră 10 Oct 2015

MONTATOR CERAMICA & MONTATOR PARDOSELI COVOR PVC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MONTATOR CERAMICA (faianta, gresie, marmura, granit, piatra si alte placaje folosite in constructii)
INSTALATOR / MONTATOR (pardoseli covor PVC)

Descrierea jobului

Montator ceramica, cu experienta demonstrata de minim 5 ani in domeniu.
Persoana cu abilitati pentru munca in echipa, indemanare, simt practic si artistic, pedant, bine motivat.
Descrierea jobului:
Candidatul va avea competente specifice in:
- Pregatirea, masurarea si marcarea suprafetei care urmeaza sa fie acoperita cu materialele mai sus mentionate,
- Montarea diferitelor placaje, aliniere si indreptare conform model indicat, taiere si potrivire placaj, chituire rosturi, finisare suprafete placate
- Consolidarea suprafetelor sau construirea in baza tiparelor, taiere de suprafata, incleere si instalare elemente de marmura si granit.

Montator / executant pardoseli covor PVC, cu experienta demonstrata de minim 5 ani in domeniu.
Cu abilitati pentru munca in echipa, dar si pentru a lua decizii individuale in vederea definitivarii sarcinilor primite.

Aplicare covor PVC – de preferat sa poata acoperi si domeniile conexe ale job-ului – dar cel putin executarea de:
- Pardoseli antistatice, pardoseli sportive (indoor si outdoor)
- Pardoseli flotante
- Pardoseli cu rasini sintetice (epoxidice si poliuretanice)
- Hidroizolatii cu membrane PVC sau rasini elastomerice)
- Izolatii si decoratiuni cu rasini sintetice

Companie activind in Bermuda, cu management romanesc si 60% echipa de lucratori romani.
Firma se ocupa cu instalare placaje ceramic la pereti si pardoseli, piatra, lemn si pardoseli PVC; blaturi din granite si travertine

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

MONTATOR CERAMICA & MONTATOR PARDOSELI COVOR PVC  -  Eminence Contractors Ltd

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles