Publicat 20 Oct 2017 | Reactualizat 19 Nov 2017 | Expiră 20 Nov 2017

Montator amenajari sticla securizata

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa cu abilitati tehnice si experienta in domeniul montajului. Trebuie sa aveti aspect ingrijit, sa aratati o atitudine respectuoasa fata de client, sa fiti persoana responsabila si cu chef de munca.
Veti monta lucrari executate din sticla securizata, respectiv: usi din sticla, partitii pentru birouri, vitrine de magazine, pardoseli din sticla, etc.
Experienta in domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

Preluarea produselor din productie;
Verificarea produselor;
Incarcarea produselor in masina de transport;
Transportarea si descarcarea produselor in locatia unde se va face montajul;
Citirea planurilor dupa care se va face montarea produselor;
Montarea produselor;
Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).

Beneficii Oferite
- Salariu motivant;
- Siguranta si stabilitatea locului de munca;
- Echipament de lucru profesional.

Glass Expert srl este o firma romaneasca avand capital integral autohton,cu o experienta de peste 20 de ani, Suntem prezenti si pe piata germaniei din anul 2010 prin Glass Expert GmbH. Avem ca principal obiect de activitate prelucrarea si finisarea sticlei plane. Din activitatea de baza s-au desprins si celelalte activitati ce le desfasuram in prezent. Astfel, produsele si serviciile noastre se adreseaza in prezent unui segment de piata larg, fiind subcontractori a unor proiecte de anvergura. Spatiile de productie si birourile sunt in Popesti Leordeni fiind situati pe DN6, la 3km de Bucuresti. Mai multe detalii referitor la activitatea desfasurata, puteti vedea pe site-ul nostru : www.xglas.eu

Expirat
Montator amenajari sticla securizata  -  Glas Expert