Montare structuri metalice Spania

Systemsolar S.R.L. 16 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

SYSTEMSOLAR.SRL angajeaza:
  • personal montare structuri metalice și fixare panouri solare
  • nu este necesară calificare și nici experiența,
  • toate operațiunile au loc la nivelul solului, fără expunere la mufele conectoare.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Salariul va fi de 1800 euro, iar acesta fiind doar începutul, cei mai capabili au șansa să avanseze pe posturi de conducere cu creșterea salarială aferentă.
  • Systemsolar.SRL are in derulare mai multe contracte pentru constructia de parcuri solare în Spania,
  • Se va asigura atat costul analizelor medicale, transportul si cazarea!

SYSTEMSOLAR.SRL firmă specializată în construcția de parcuri fotovoltaice.
Publicat 9 Ian. 2023 Reactualizat 23 Ian. 2023 Expiră 8 Febr. 2023