Momax - noul centru logistic

MOEMAX.RO SRL - 61 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Mömax face parte din grupul XXXLutz. Cu peste 500 de magazine în Austria, Germania, Cehia, Croația, Franța, Elveția, Suedia, Slovenia, Slovacia, Bulgaria, Ungaria, Serbia și România, grupul XXXLutz este astăzi al doilea cel mai mare retailer de mobilă si decoratiuni la nivel mondial.

Mömax oferă în fiecare magazin idei moderne pentru amenajarea casei la prețuri avantajoase.

Va invitam sa accesati site-ul nostru ( www.moemax.ro) pentru mai multe informatii !

Mömax va deschide in Arad un nou centru regional de logistica!

Ce cautam?

Pozitiile vacante sunt: Coordonator filiala, Responsabil calitate, Gestionar, Specialist reclamatii, Sef serviciu administrativ , Lucrator comercial , Tehnician mentenanta, Lucratori depozit, Operatori prelucrare date

- Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut si elegant

- Daca esti pasionat de logistica, vanzari online si retail

- Daca iti place sa deservesti clientii intr-un mod profesional

- Daca iti doresti timp liber pentru familie si hobby

- Daca iti doresti un loc de munca stabil, in care performanta va fi intotdeauna rasplatita

- Daca iti place ordinea si rigurozitatea

- Daca iti doresti un angajator care iti ofera oportunitatea de a avansa in cadrul companiei

te asteptam sa faci parte din echipa Mömax!

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faceti ? Sa trimiteti CV-urile dvs. la adresa de email de pe site-ul nostru ( recrutare@moemax.ro) sau puteti aplica direct pe ejobs.

Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra!

Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata in cadrul unui colectiv tanar, dinamic si profesionist.

Scolarizarea se va desfasura atat in tara cat si in strainatate, pe o perioada de 6-8 saptamani.

Pe perioada scolarizarii se ofera: salariu, transport, cazare cu mic dejun si diurna zilnica.

Recrutam din judetele Arad, Mehedinti, Gorj, Dolj, Olt. Pentru candidatii din alte judete oferim cazare si alte beneficii!

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici

mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.

Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos