Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

MODERATOR DE CONTINUT ONLINE IN LIMBA ITALIANA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi vorbitori de italiana care stapanesc bine si limba scrisa, in regim part-time sau full-time.

Cerinte:
- Cunostinte de limba italiana la nivel avansat
- Acuratete in scris in limba italiana
- Rigurozitate si atentie la detalii
- Viteza in operarea calculatorului
- Disponibilitate pentru lucrul in ture, inclusiv seara sau in weekend

Descrierea jobului

Jobul consta in supervizarea continutului unui website si oferirea de suport pentru clientii acestuia. Se poate lucra in ture, de la birou sau de acasa, iar programul de lucru este flexibil.

Oferta:
- Salariu motivant
- Program flexibil
- Posibilitatea de a munci de la birou sau de acasa
- Training-uri periodice si teambuilding-uri

Pro Business Communication Services S.R.L. este o companie de business process outsourcing, care ofera servicii in acest domeniu clientilor din Europa de Vest.

In peste 10 ani de activitate, am proiectat si implementat procese de outsourcing pentru companii din diverse domenii, construind relatii de durata cu toti clientii nostri. Strategia noastra este sa cladim durabil, motiv pentru care oferim joburi stabile si bine platite, cautand in schimb implicare pe termen lung.

Vino la noi si aplica pentru joburi in diverse limbi straine (germana, franceza, italiana, olandeza, finlandeza, spaniola si engleza), in regim full-time sau part-time!

Expirat
MODERATOR DE CONTINUT ONLINE IN LIMBA ITALIANA  -  PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L.