Publicat 03 Mai 2017 | Reactualizat 31 Mai 2017 | Expiră 04 Iun 2017

Moderator Anunturi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilitati si cunostinte generale bune de operare calculator si internet
• Dispune de un calculator conectat la internet
• Disponibilitate de a lucra de acasa
• Disponibilitate de a lucra 2 weekend-uri pe luna (se ofera alte 2 zile libere in cursul saptamanii)
• Bine organizat, atent la detalii
• Capacitate analitica, seriozitate, simt de raspundere
• Capacitatea de a lucra independent

Descrierea jobului

• Modereaza anunturile online de mica publicitate (filtrare si verificare de continut)
• Identifica si semnalizeaza eventuale probleme pe site
• Aduce sugestii referitoare la imbunatatirea calitatii continutului si la optimizarea activitatii departamentului de moderare

At OLX we have a clear purpose – to empower millions of people across the globe by helping them connect and share their goods and services. This inspiring purpose has helped us build one of the world’s leading online classifieds companies. Today, we are serving over 300 million unique users every month, generating over 28 billion monthly page views in more than 45 countries.

If you’ve got an entrepreneurial drive and think you can use that drive to contribute to our purpose, then we’d love to empower you to be successful.

Empower yourself. Improve the world.

Expirat
Moderator Anunturi  -  OLX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles