Publicat 15 Sep 2020 | Reactualizat 22 Sep 2020 | Expiră 15 Oct 2020

Moderator Anunturi

1 post

Candidatul ideal

• Abilitati si cunostinte generale bune de operare calculator si internet
• Disponibilitate de a lucra de acasa
• Disponibilitate de a lucra 2 weekend-uri pe luna (se ofera alte 2 zile libere in cursul saptamanii)
• Bine organizat, atent la detalii
• Capacitate analitica, seriozitate, simt de raspundere
• Capacitatea de a lucra independent

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Modereaza anunturile online de mica publicitate (filtrare si verificare de continut);
• Identifica si semnalizeaza eventuale probleme pe site;
• Aduce sugestii referitoare la imbunatatirea calitatii continutului si la optimizarea activitatii departamentului de moderare;

Beneficii:
• Beneficii flexibile in platforma Benefit (tichete de masa, decontare transport Metrorex/STB, vouchere vacanta, pensii private, vouchere Emag, Flaco, Fashion Days etc;) in valoare de 350 ron brut/luna.
• Bonus anual in functie de performanta;
• Asigurare medicala de tip business la Medlife pentru tine si inca 3 membrii ai familiei;
• Fructe la birou;
• Sediu localizat central in Piata Victoriei: Cladirea America House;
• Investim in dezvoltarea ta prin organizarea de traininguri, cursuri si access la platforma de invatare Myacademy.

OLX Group este prezent in peste 40 de tari, prin 20 platforme Online si peste 6000 de angajati.

In Romania, prin www.olx.ro, www.autovit.ro, www.storia.ro facilitam milioane de tranzactii, oferind clientilor nostri servicii de publicare anunturi si promovare.

Moderator Anunturi  -  OLX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles