Publicat 20 Nov 2018 | Reactualizat 16 Dec 2018 | Expiră 20 Dec 2018

Moderatoare

25 posturi

Candidatul ideal

Procter & Gamble, liderul produselor de protecţie feminină, selectează pentru PROGRAMUL EDUCAŢIONAL ALWAYS, proiect cu rol foarte important în educarea tinerelor fete din şcolile din ţara noastră.

  • Persoane entuziaste, comunicative, cu abilităţi organizatorice şi de lucru în echipă, atente la aspectele legate de igienă şi îngijire personalaă;
  • Aptitudini pedagogice;
  • Studii medicale, pedagogice, de biologie, psihologie, sociologie sau orice alt domeniu ce implică şi modul de pedagogie
  • Cunoştinţe de operare pe PC – Word, Excel, PowerPoint şi e-mail;
  • Activitate anterioară în domenii precum sănătate sau educaţie, în instituţii de stat, private sau organizaţii nonguvernamentale;
  • Implicare anterioară în activităţi de promovare a noilor metode de învăţământ sau în programe pentru îmbunătăţirea stării de sănătate a tineretului reprezintă un avantaj;
  • Permis categoria B şi maşină personală
  • Disponibilitate de deplasare cu maşina personală pe întreg teritorul judeţului.

Descrierea jobului

​Activitatea se va derula pe durata anului şcolar 2018-2019 şi vizează fetiţele din clasa a V-a.

Program de lucru zilnic, flexibil, ce presupune deplasări pe toata raza judeţului de reşedinţă, la toate şcolile din mediul urban şi rural.

  • planifică, organizează şi susţine sesiuni educative în şcoli şi licee pe teme de igienă şi sănătate, atât în mediul urban, cât şi în cel rural fetiţelor din clasa a V-a;
  • inţiază şi menţine contactul cu şcolile, liceele şi colegiile care au învăţământ gimnazial;
  • centralizează informaţii din teren în baza cărora întocmeşte rapoarte săptămânale.

Moderatoare  -  SC Caregivers SRL