Publicat 11 Sep 2019 | Expiră 13 Sep 2019

Modelier / Croitoreasa Haine Dama

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana cu experienta in domenul croitoriei
- IMPORTANT: trebuie sa stie sa realizeze un model cap-coada

Descrierea jobului

- realizeaza articole vestimentare de dama - produs finit
- croit, cusut liniara, triploc, etc
- colaboreaza cu ceilalti membrii ai atelierului de creatie: modelieri, tiparist, designer

Proba de croit/cusut la angajare

Program de lucru: luni-vineri 8:30-17, cu 30 min pauza

S.C. Emil Line S.R.L este societatea ce se afla in spatele brandului Per Donna. Realizam haine de dama pentru doamne si domnisoare, iar produsele noastre sunt distribuite in toata tara. Pentru o imagine de ansamblu, viziteaza site-ul www.perdonna.ro

Expirat
Modelier / Croitoreasa Haine Dama  -  S.C. EMIL LINE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles