Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Model & junior marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-O sa lucrezi pentru site-uri fashion, de incaltaminte! Cautam o fata ce sa se incadreze in urmatoarele cerinte: sa porti marimea 36-37 si sa ai picioarele subtiri ( inaltime ideala Minim 1.65m, Maxim 55kg si ten inchis)
-pasionata de fotografie si modeling (experienta in domeniu reprezinta un avantaj); fotografie obligatorie in CV. Poti trimite CV-ul si cateva fotografii pe adresa : irina@cityshop.ro
-absolventa sau studenta la o facultate cu profil comunicare/marketing;
-familiarizata cu tools-urile Social Media;
-dornica sa inveti photoshop si marketing;
-creativa, atenta la detalii;
-responsabila, o sa ai un volum mare de munca, pe care trebuie sa inveti cum sa ti-l gestionezi.

Descrierea jobului

O sa fii model pentru doua site-uri de incaltaminte (www.superpantofi.ro, www.s77.ro). De asemenea, vei invata sa prelucrezi fotografiile in photoshop si sa le incarci pe site-uri.
Daca esti deja familiarizata cu platformele de socializare (faceboook, instragram), cunosti ceea ce urmeaza sa faci aici, daca nu, te invatam cu mare drag. Relatia cu clientele noastre este foarte importanta, deci trebuie sa fii rabdatoare, sociabila, si sa scrii corect (vei interactiona cu ele doar online).

-desfasurarea activitatii intr-un mediu placut;
-program flexibil ( in principiu trebuie sa fii disponbila pentru un progam de 8 h)
-salariu: 1600 lei pentru un program full-time de 8h (ore suplimentare platite)
-telefon de serviciu, laptop de serviciu
-o masa asigurata pe zi;
-bonusuri in functie de performanta;

OBSERVATII
-program de lucru 9:00 - 18:00
-adresa locului de munca : Sector 1, metrou Parc Bazilescu/ Laminorului

Superpantofi.ro este un boutique multibrand, un magazin online de pantofi care pune consumatorul si nevoile lui pe primul loc. Avem in spate ani de experienta, fiind unul dintre primele magazine online de pantofi aparute.
Ne-am dedicat conceptului de a oferi fiecarui client cel mai bun serviciu posibil. De la asistenta personala pana la livrarea comenzii in cel mai scurt timp, Superpantofi.ro este un magazin de incaltaminte focusat pe satisfacerea clientului.

Expirat
Model & junior marketing  -  SUPERPANTOFI.RO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles