Publicat 07 Ian 2019 | Expiră 07 Feb 2019

Middle .NET Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte obligatorii de programare in ASP .NET MVC / C#, Web API si AngularJs.
Reprezinta avantaj cunostintele de:
- ASP.NET Core Identity
- Twitter Bootstrap
- Entity Framework
- LINQ
- JQuery / XML / AJAX
- Webpack / Gulp

Baze de date:
- MS SQL Server (obligatoriu)
- Oracle
- MySQL

Limba engleza scris/citit/vorbit nivel bun (nivel B1).

Absolvent studii superioare profil IT.

Descrierea jobului

Beneficii:
- Crestere salariala in functie de performanta
- Proiecte si tehnologii diverse, care faciliteaza acumularea de noi cunostinte
- Program flexibil

Responsabilitati:
Candidatul ales va implementa noi module in cadrul unui proiect in colaborare cu o companie americana.
Dezvoltare aplicatii utilizand tehnologiile ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, WCF, AngularJs.

Activitatea companiei este orientata pe outsourcing pentru parteneri din USA si UE.

Expirat
Middle .NET Developer  -  PDCSOFT Consulting