Publicat 13 Feb 2019 | Reactualizat 15 Mar 2019 | Expiră 16 Mar 2019

Mid/Senior Associate Broker

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienţă minim 3 ani în domeniul vânzărilor (experienţă în vânzări imobiliare este un avantaj);

-Studii superioare finalizate;

-Cunoştinţe juridice;

-Abilităţi excelente de negociere;

-Abilităţi excelente de comunicare şi prezentare;

-Capacitatea de a lucra în echipă;

-Atitudine pozitivă;

-Orientare către rezultate;

-Cunoştinţe limba engleză

-Cunoștințe de administrare platforme CRM- reprezintă un avantaj;

-Cunoștințe financiare şi juridice de bază.

-Deţinător de permis categoria B.

Descrierea jobului

-Cum va decurge o zi de muncă: -Te vei asigura că toate ofertele din zona asignată ţie sunt în baza de date. (Punem mare accent pe munca în echipă, deci nu ştii niciodată când un coleg va prezenta clienţilor săi oferte din portofoliul tău);

-Vei răspunde solicitărilor clienţilor pentru proprietăţile din portofoliul tău şi le vei oferi toate informaţiile de care aceştia au nevoie;

-Clienţii au nevoie să vadă aceste proprietăţi, deci, de comun acord cu aceştia şi cu proprietarii imobilului, vei stabili vizionări;

-Dacă oferta iniţială nu le convine în totalitate, va trebui să le oferi proprietăţi ce respectă cerinţele acestora;

-În cazul în care aceştia se decid asupra unui apartament, responsabilitatea ta va fi să te asiguri că situaţia juridică a imobilului este clarificată, iar de comun acord părţile decid termenii şi condiţiile vânzării;

Oferim:
- Spațiu de lucru modern - coffee is on us ;) ;

- Lucru într-o echipă tânără, ambițioasă și cu scopuri comune;

- Automobil de
serviciu;

- Laptop;

- Program de lucru full time, 8 ore/zi luni până vineri;

- Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională;

- Salariu atractiv şi comisioane din vânzări;

- Oportunități de avansare în cadrul companiei.

SVN România este filiala din România a cunoscutului brand international SVN Real Estate Advisors ( https://svn.com/ ). Cu o experienţă de peste 15 ani în domeniu, departamentul Residentialist by SVN ( http://residentialist.ro/ ) deţine cel mai mare portofoliu de locuințe (atât piaţa veche cât şi ansambluri rezidenţiale noi) din Bucuresti si Cluj. Calitatea, expertiza, responsabilitatea şi eficiența se văd în rezultate. Suntem mai mult decât o resursă online de proprietăți imobiliare, având în spate o echipă de consultanţi bine pregătiţi gata oricând să faciliteze tranzacţiile imobiliare în avantajul tuturor părţilor implicate. Dacă vrei să te alături biroului nostru din Cluj-Napoca, trimite-ne un CV şi noi te invitam la o cafea în noul nostru birou, să ne cunoaştem mai bine.

Expirat
Mid/Senior Associate Broker  -  Residentialist By SVN Romania