de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

Microsoft SQL Server Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte Microsoft SQL Server 2000.
Experienta relevanta este necesara.
Cunostinte de .NET constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Dezvoltare si mentenanta de aplicatii software.
Postul necesita cunostinte solide de dezvoltare in baza de date Microsoft SQL Server 2000.

Companie romano-americana care se ocupa exclusiv de producerea si comercializarea de soft.

Expirat
Microsoft SQL Server Developer  -  AIR IT Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles