Publicat 14 Ian 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Microsoft Dynamics CRM 365 - Consultant / Project Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Gandire analitica posibilitate de sinteza si documentare a discutiilor
- Bune abilitati de comunicare
- Punctualitate si seriozitate
- Spirit de echipa
- Deschidere pentru a invata tehnologii de ultima generatie.

Reprezinta un PLUS:
- Experinta precedenta cu Microsoft Dynamics 365 / CRM
- Experienta in coordonarea de proiecte
- Experinta si implicare in activitati ONG

Descrierea jobului

- Intelegerea cerintelor de marketing & vanzari & suport ale clientilor
- Modelarea lor in cadrul solutiei Microsoft Dynamics 365 / CRM
- Intocmirea documentelor de specificatii, minute de intalniri
- Urmarirea procesului de dezvoltare / implementare, conform graficului agreat cu clientii
- Pregatirea sistemelor de demo
- Acordarea de suport clientilor

DynamiXRM (SC DYNAMIXRM SRL) este o companie de tehnologie - Partener Silver Microsoft in zona tehnologiilor Microsoft Cloud, cu o baza de clienti Interni si Externi (UK, BG, MD, BE, DK, etc.)
Echipa este localizata in trei sedii - Bucuresti, Tirgu-Mures si Copenhaga, DK, avand totodata si colegi ce lucreaza exclusiv remote, inca din 2016.

Pozitia este remote cu posibilitatea de intalniri la sediul din Bucuresti, precum si in alte orase Ploiesti / Campina / Tg. Mures / Copenhaga, DK

In DynamiXRM suntem specialisti in Microsoft Dynamics încă de la versiunea CRM 3.0 și am continuat să ne folosim experiența implementand produsele Microsoft Dynamics CRM în următoarele domenii:

Auditarea soluțiilor existente
Analiza afacerii și consultanță
Personalizări
Dezvoltări
Integrări
Management de proiect
Instalări

Avem experiență în următoarele domenii:

Petrol & Gaz & Electricitate (peste 15 ani)
Agricultură
Arhitectură
Banci & Leasing
Educație
Servicii Profesionale
Retail & Distribution

Specialtăți:

Management general, management de proiect
Consultanță de afaceri și analiza cerințelor
Arhitectură și dezvoltări software
Proiectare și dezvoltări interfețe
Microsoft Dynamics CRM (peste 10 ani) - 4.0 / 2011 / 2013 / 2015 / 2016 -> 365
Implementare și întreținere baze de date (peste 20 ani de SQL)
Vânzare, ante-vânzare și management de produs
Licențiere Microsoft

Din dorinta de a ajuta clientii in eficientizarea procesului de implementare am creat propria suita de produse sub brandul GoGet365:
- GoGet365 ® Biroul Viitorului
- GoGet365 ® Portal
- GoGet365 ® EcoReport
- GoGet365 ® Gaz & Electricitate
- GoGet365 ® xConnect

Expirat
Microsoft Dynamics CRM 365 - Consultant / Project Manager  -  SC DYNAMIXRM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles