Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Microbiolog

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul biotehnologie/biologie
Experienta minim 1 an in domeniul microbiologiei
Abilitati de utilizare computer (Word, Excel, PowerPoint)
Analiza inductiva si deductiva
Sa lucreze in echipa, sa se adapteze usor si sa se implice in atingerea obiectivelor echipei
Sa fie dornic sa invete lucruri noi
Sa fie empatic, organizat, responsabil si comunicativ
Sa accepte feed-back-ul constructiv
Sa dea dovada de profesionalism

Descrierea jobului

Respectarea procedurilor si instructiunilor existente la nivelul departamentului;
Prelucrarea probelor si indeplinirea tuturor cerintelor privind asigurarea calitatii rezultatelor;
Interpretare rezultate;
Verificarea valorii nutritive a mediilor de cultura preparate intern;
Elaborare proceduri si instructiuni de lucru;
Participarea la procesele de validare interna;
Controlul eficientei igienizarii laboratorului;
Efectuarea inregistrarilor din cadrul laboratorului;
Calibrarea echipamentelor din dotarea laboratorului;
Pregatirea si sterilizarea materialelor;
Prepararea solutiilor si mediilor de cultura;
Alte activitati specifice laboratorului.

Eurofins Evic Product Testing Romania SRL este cel mai mare centru privat de cercetare, experimentare și evaluare pentru produse cosmetice, biocide, dispozitive medicale și nu numai din România.
Înființată în anul 2004, compania a oferit încă de la început servicii de cea mai bună calitate, de evaluare a produselor cosmetice din punct de vedere al siguranței și eficacității. De la an la an, gama noastră de servicii s-a diversificat acoperind atât tendințele pieței cât și solicitările specifice ale fiecărui client.

Expirat
Microbiolog  -  EUROFINS EVIC PRODUCT TESTING ROMANIA S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles