Publicat 29 Ian 2020 | Reactualizat 26 Feb 2020 | Expiră 29 Feb 2020

Methodology Specialist (2 years Maternity cover)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Education: University degree level in finance, business administration, economics or legal;
  • Professional experience: at least 1 year in a similar role;
  • Computer literacy: very good knowledge of MS Excel, Word, Visio;
  • Language skills: fluency in English;
  • Very good analytical, organisational and communication competences;
  • Proactiveness.

Descrierea jobului

  • Development, amendment and implementation of new process and internal regulatory documents (policies, procedures, instructions etc.);
  • Support and control over the process of approval;
  • Maintenance of the internal regulatory documents’ storage/system;
  • Close cooperation with Compliance Department in all interactions with regulatory offices;
  • Communication to the employees of all developed and amended internal regulatory documents in the due time.

TBI Bank Romania alaturi de TBI Credit si TBI Leasing furnizeaza acces la solutii financiare inovatoare, digitale, integrate, creditarea fiind baza activitatii noaste comerciale.

Facem parte din grupul 4finance Holding – cel mai mare grup european de credite de consum accesibile online si pe dispozitive mobile si ne dorim sa cream o comunitate de experti talentati si foarte experimentati, gata sa isi ofere serviciile clientilor din toata Europa.

Cautam persoane care sa ne provoace prin pasiunea, ingeniozitatea si ideile lor si daca doriti sa va alaturati echipei noastre, ne anuntam entuziasmati in a va cunoaste.

Expirat
Methodology Specialist (2 years Maternity cover)  -  TBI BANK EAD SOFIA - SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles