Publicat 13 Dec 2017 | Expiră 13 Ian 2018

Metamond SRL angajează vopsitor industrial/naval

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- absolvent de liceu/școală profesională, cu certificat profesional de vopsitor,
- experiență ca vopsitor industrial/naval,
- responsabil, cu spirit de echipă și capacitate de a învăța,
- să fie capabil să își asume și alte sarcini, într-unul din următoarele domenii: sudură, montaj sau lăcătușărie,
- este preferabil să cunoască limba engleză, la nivel conversațional.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Pregătirea suprafețelor de vopsit și a materialelor pentru vopsire, executarea lucrărilor de vopsire. Respectă cerințele de calitate şi condiţiile tehnice.

Beneficii:
- Contract de muncă în România, cu deplasare în Suedia,
- un loc de muncă stabil, într-o echipă dinamică și profesionistă,
- cazare și un salariu bun, proporțional cu rezultatele și pregătirea angajatului (începând cu 2000 de euro)
- asigurare de asistență medicală, transport în Suedia.

Dacă sunteți interesat de această ofertă și pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul +373 79 04 08 01 ori la adresa electronică metamond.srl@outlook.com.

Metamond SRL este o companie românească cu un deceniu de experiență pe piața scandinavă. Suntem o echipă de peste 50 de ingineri, montori și sudori, cu proiecte implementate în Suedia și în alte țări europene.

Expirat

Metamond SRL angajează vopsitor industrial/naval  -  Metamond