Meseriasi constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Competente necesare:
  • Persoana serioasa si responsabila.
  • Abilitati de lucru in echipa si autonom.
  • Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei.
  • Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii.
  • Detinerea unei diplome de calificare in domeniu reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Sarcini:
Asigurarea activitatii de executie a lucrarilor de constructii, modificari interioare si exterioare, finisaje - in principal la sediul societatii:
  • Montaj gresie, faianta, mozaic, caramida aparenta.
  • Tencuit, gletuit, finisat, zugravit.
  • Structuri si placari rigips, sape autonivelante si egalizare.
  • Izolare termica si fonica cu polistiren si vata de sticla.
  • Montaj usi.

Oferta noastra:

Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
  • Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala.
  • Un spatiu de lucru modern in sediul firmei: http://www.jollycluj.ro/sitenou/
  • Pachet salarial atractiv.

JOLLY - Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 25 de ani pe piata din Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 20 iul. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos