Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

MERCHANDISER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii sau superioare;
- Experienta anterioara in merchandising sau activitati promotionale (constituie un avantaj);
- Prezenta agreabila, spirit organizatoric, responsabilitate, perseverenta.

Descrierea jobului

- Asigura mercantizarea la cele mai bune standarde a marfii din magazine (rotatia stocului, aranjarea marfii in raft etc);
- Tine strict evidenta stocului de marfa, a datelor de expirare a produselor;
- Participa la alcatuirea comenzii, in functie de stocul existent si de ritmul şi capacitatea de vanzare a magazinului respectiv;
- Manipuleaza si aranjeaza marfa de la depozit in raft, in functie de data de expirare a produselor;
- Mentine o buna relatie cu clientul astfel incat sa promoveze o imagine buna a companiei si a produselor;
- Participa activ la promotiile desfasurate in cadrul magazinului;
- Aplica cu strictete politica si procedurile de mercantizare definite de catre companie.

- Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, care produce si comercializeaza produse alimentare;
- Pachet salarial atractiv, bonusuri, tichete de masa.

Expirat
MERCHANDISER  -  PROFESSIONAL