Publicat 08 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Merchandiser

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • ​Studii medii – finalizate;
  • Orientare spre client;
  • Orientare catre rezultat;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Eficienta interpersonala;
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Executa si mentine standardele de mercantizare (display-uri, comunicarea si distribuirea preturilor si a promotiilor) in zona alocata;
  • Participa activ la implementarea promotiilor, programelor, evenimentelor locale;
  • Utilizeaza materiale de promovare (POS) in concordanta cu standardele de mercantizare;
  • Executa corespunzator plasarile de produse, asigura stocurile, mentine curate echipamentele MEM;
  • Asigura un bun control al stocului si rotatia produselor pentru a evita situatiile de lipsa a stocului (out of stock);
  • Implementeaza metoda FIFO.

About PepsiCo PepsiCo products are enjoyed by consumers more than one billion times a day in more than 200 countries and territories around the world. PepsiCo generated more than $64 billion in net revenue in 2018, driven by a complementary food and beverage portfolio that includes Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker and Tropicana. PepsiCo's product portfolio includes a wide range of enjoyable foods and beverages, including 22 brands that generate more than $1 billion each in estimated annual retail sales. Guiding PepsiCo is our vision to Be the Global Leader in Convenient Foods and Beverages by Winning with Purpose. “Winning with Purpose” reflects our ambition to win sustainably in the marketplace and embed purpose into all aspects of the business. For more information, visit www.pepsico.com

Pentru mai multe detalii privind modul in care prelucram datele dumneavoastra, obtinute prin intermediul site-ului ejobs, datele generate pe baza acestor informatii, precum si drepturile de care beneficiati in calitate de persoana vizata potrivit normelor legale aplicabile, va rugam sa ne contactati la europe.privacy@pepsico.com.

Expirat
Merchandiser  -  PepsiCo

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles