Publicat 25 Iun 2020 | Reactualizat 02 Iul 2020 | Expiră 06 Iul 2020

MERCHANDISER - TIMISOARA - Philip Morris

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Orientarea spre client, dar si spre consumator;
- Foarte buna orientare spre rezultate;
- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamica;
- Reprezinta avantaj experienta profesionala;
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-Plasarea materialelor temporare de comunicare (postere, leaflet, vizualuri plasate in PPOSM) la punctul de vanzare (POS);
-Curatarea PPOSM (rafturi de expunere, counter unit, restiere) plasate in cadrul POS;
-Asigurarea PPOSM (rafturile de expunere, plasma) la conditii optime de functionalitate;
-Comunicarea eventualelor probleme tehnice / electrice aparute la PPOSM urile plasate în cadrul POS;
-Implementarea planogramelor, în conformitate cu obiectivele comunicate, inclusiv actualizarea etichetelor de preț;
-Verificarea stocului de produse la rafturile de expunere și a rotației optime de produse;
-Respectarea rutelor definite si comunicate;
-Informarea in mod corespunzator a personalul de vanzari din cadrul POS cu privire la campaniile sau activitatile promotionale derulate.

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.R.L este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener si distribuitor principal al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, 3M, Henkel etc. Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!

Ai aplicat
Expirat
MERCHANDISER - TIMISOARA - Philip Morris  -  SC INTERBRANDS M&D S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles