Merchandiser - SV

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta minima in activitati specifice
Capacitate de organizare si raportare
Minima experienta in negociere
Cunoasterea retelei comerciale in zona de interes

Descrierea jobului

Coordonarea echipei de vanzari partenere
Implicarea in actiunile de Vanzari/Marketing

Pachet salarial motivant + bonus de performanta
Telefon de serviciu+ Laptop
Autoturism de serviciu

Descrierea companiei

CIO

Compania Indiilor Orientale, singurul brand relevant 100% românesc de pe piața condimentelor și a ingredientelor de patiserie - cofetărie, își extinde echipa de vânzări. Beneficii substanțiale/semnificative/rezonabile/notabile la îndemână! Aplică acum și hai să ne cunoaștem!

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022