Merchandiser P&G Bucuresti (locatie fixa)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1730 - 2300 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam sa angajam mercantizori ambitiosi care sa se alature unei echipe tinere si dinamice!

Candidatul ideal:
# Experienta ca Merchandiser sau Lucrator Comercial reprezinta un avantaj.

De ce sa alegi IPP ?
# ne pasa de oameni
# investim timp si resurse pentru dezvoltarea echipei
# recunoastem performanta si rezultatele deosebite
# angajator de top

Descrierea jobului

Activitati:
# implementarea proiectelor de mercantizare in magazin
# verificare si incarcare produse mercantizate
# implementare planograme

Beneficii:
- Salariu de baza atractiv
- Bonus salarial
- Tichete de masa
- Decont transport
- Prima de vacanta
- Tichete cadou Craciun

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comercială.

Publicat 26 iul. 2022 Reactualizat 9 aug. 2022 Expiră 25 aug. 2022