Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 26 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Merchandiser/Demonstrator

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitați tehnice minime, inclinație către domeniile mecanic si electric
- Abilitați tehnice aplicate minime (taiere, perforare, șlefuire)
- Abilitați de comunicare si relaționare

Descrierea jobului

Pe scurt, activitatea de Demonstratorului / constă în:
- Deplasarea in magazinele de bricolaj asignate;
- Implementarea materialelor de comunicare;
- Efectuarea de demonstrații cu produsele;
- Consultanta tehnica in alegerea uneltelor Skil potrivite pentru clienții magazinelor;
- Verificarea prezentei in-store a produselor Skil;
- Întocmirea de rapoarte cantitative si calitative;
- Prezentarea si trainuirea angajatilor din magazine cu privire la produsele Skil
- Participarea la caravana si evenimente zonale

Pachetul salarial:
- Salariu NET 2500 ron net (in mana);
- Masina de serviciu;
- oportunitatea de a lucra alături de un colectiv orientat către performanță;
- program de lucru 5 zile : Marti, Miercuri, Joi, Vineri, Sâmbătă;
- program flexibil in functie de traficul locatiilor arondate;

Descrierea companiei

De ce SKIL?

Valori cheie:

Din 1924
Peste 130 de milioane de unităţi vândute în Europa
Câştigătorul a peste 100 de premii în urma testelor de consum din Europa
Inventatorul ferăstrăului circular
Multiplu câştigător al premiilor internaţionale de design Design Awards
Deţinător a numeroase patente
Cea mai accesibilă marcă de clasă

SKIL şi-a construit o reputaţi în cei peste 90 de ani. O reputaţie bazată pe nu mai mult de 130 de milioane de unelte vândute, numeroase premii obţinute în urma unor teste independente (consumatori) şi multe invenţii şi patente.

Expirat
Merchandiser/Demonstrator  -  PROMO APP DEVELOPMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles