de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

MERCHANDISER - CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru a avea succes in acest rol trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii:
- Experienta in merchandising, de preferat in marile lanturi de magazine de mass market;
- Experienta in industria de birotica-papetarie reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de negociere, relationare interpersonala, flexibilitate, tenacitate, spirit intreprinzator;
- Orientare catre client;
- Capacitatea de a lucra independent;
- Seriozitate dublata de abilitati foarte bune de organizare;
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel);
- Studii – cel putin liceu. Studiile superioare reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Promovarea produselor comercializate in magazinele arondate;
- Efectuarea de vizite in magazine si analiza oportunitatilor spatiului comercial;
- Asigurarea vizibilitatii optime a produselor la raft: semnalare, expunere, evidentiere, intaietatea produselor/materialelor promotionale;
- Identificarea situatiilor reale in teren si propunerea de actiuni de merchandising specific (idei, sugestii, forme noi de promovare);
- Vizitarea zonelor prioritare cu obiective specifice - furnizarea de informatii despre concurenta si despre eventualele deficiente aparute in reteaua de distributie a firmei;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu toti partenerii interni si externi (clienti, agenti de publicitate,
Pentru a-ti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim:
- Un salariu fix atractiv;
- Bonus in functie de performanta;
- Decontarea transportului;
- Bonuri de masa;
- Instruire/formare profesionala;
- Telefon mobil;
- Suportul intregii echipe.

Descrierea companiei

www.dacris.net

Expirat
MERCHANDISER - CLUJ  -  SC Dacris Impex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles