Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 01 Iul 2019

Merchandiser Cluj / Constanta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru echipa de Vanzari Albalact, cautam o persoana dinamica, organizata, responsabila si cu foarte bune abilitati de comunicare. Experienta si cunostinte in domeniul vanzarilor sau marketing reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Principalele Responsabilitati:

  • Primirea si mercantizarea marfii conform procedurilor companiei;
  • Asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte;
  • Implementarea strategiei de comunicare la nivelul punctelor de vanzare prin intermediul suportului media recomandat (implementarea activitatilor de promovare);
  • Implementarea si intretinerea POSM-urilor;
  • Monitorizarea permanenta a calitatii produselor aflate in spatiile de vanzare (ambalaj si termene de valabilitate);
  • Monitorizarea preturilor, atat ca nivel cat si ca mod de afisare;
  • Intocmirea de rapoarte periodice.
Principalele Beneficii
  • Masina si telefon
  • Bonusuri lunare de performanta
  • Tichete de masa si tichete cadou
  • Asigurare medicala privata
  • Posibilitatea de a promova rapid in cadrul companiei
  • Training-uri pentru dezvoltarea profesionala

Descrierea companiei

DESPRE GRUPUL LACTALIS
Grupul Lactalis ocupa primul loc in lume in domeniul lactatelor, fiind cel mai mare producator lactate si branzeturi din Europa si avand cea mai mare colectare de lapte din aceasta regiune. Experienta sa de peste 80 de ani este sustinuta de un profesionalism dovedit prin portofoliul larg de produse, adaptate la asteptarile consumatorilor din intreaga lumea. Grupul are peste 75,000 de angajati si detine mai mult de 230 de fabrici in 43 de tari. Avand sediul central in Laval, vestul Frantei, compania a avut in 2015 vanzari de 17 miliarde de dolari. Mai multe gasiti pe www.lactalis.fr.

DESPRE ALBALACT
Avand peste 45 de ani de experienta in domeniu, din 2008 Albalact este liderul pietei laptelui din Romania. Bazandu-se pe o strategie focusata permanent pe inovatie si dezvoltare, Albalact a devenit in 2014 cea mai mare companie romaneasca de lactate. Albalact proceseaza lapte si produse lactate proaspete in una dintre cele mai noi si moderne fabrici din Europa Centrala si de Est, in Oiejdea, Judetul Alba. De asemenea, compania mai produce o gama larga de branzeturi in fabrica Raraul, din Bucovina. Din septembrie 2016, Albalact face parte din grupul Lactalis. Pentru mai multe informatii, vizitati www.albalact.ro.

Expirat
Merchandiser Cluj / Constanta  -  ALBALACT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles