Publicat 16 Apr 2021 | Reactualizat 14 Mai 2021 | Expiră 17 Mai 2021

Mercantizor Satu Mare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Atentie la detalii, abilitati de comunicare, creativitate, seriozitate.

Descrierea jobului

- Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CLIENTULUI existente in depozitele magazinului;
- Sa asigure stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia (evitare situatii OOS);
- Sa verifice aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct;
- Sa verifice termenele de valabilitate ale produselor si sa le expuna in functie de termene (FIFO);
- Sa controleze zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;
- Sa informeze seful direct de evolutia sortimentala si a pretului produselor similare furnizate de firme concurente;
- Sa asigure o legatura permanenta cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” sau “suprastoc”;
- Monitorizarea concurentei.

Se ofera:
- pachet salarial si beneficii - tichete de masa, asigurare medicala;
- telefon mobil;
- mediu de lucru profesional intr-o echipa aflata in dezvoltare.

Orbico este distribuitorul a unui număr mare de branduri de calitate cunoscute la nivel global ce fac parte din categoria produselor de îngrijire a frumuseţii a produselor alimentare şi non-alimentare, aparate tehnice şi electrice pentru produse farmaceutice, jucării, produse textile, ţigări precum şi uleiuri de motor. Astfel de gama extinsă şi diversificată de branduri şi produse necesită o mare flexibilitate, deschisă la schimbări constante, organizare flexibilă şi investire în dezvoltarea oamenilor şi brandurilor.

Scopul nostru este de a genera o creştere de lungă durată a afacerii de a crea şi de a adăuga valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliul nostru. Clienţii noştri sunt cu toţii participanţi relevanţi şi de renume pe piaţă, care fac parte din categoria marilor reţele multinaţionale, reţele locale de comerţ cu amănuntul, magazinele en-gros, drogherii, farmacii, comercianţilor locali independenţi, antreprenorilor B2B şi a canalelor specializate de vânzări. De aceea, Orbico este un partener preferat pentru a satisface cel mai bine nevoile partenerilor noştri de afaceri cu o combinaţie optimă a ofertelor de produse, serviciilor, flexibilităţii şi expertizei locale.

Cu o echipă de experţi profesionişti şi pasionaţi noi oferim soluţii de afaceri complete şi atotcuprinzătoare pentru vânzări, servicii de logistică, marketing şi servicii de management a brandurilor pentru produsele din portofoliul nostru. În afacerea şi acţiunile noastre noi suntem conduşi de Viziunea, Misiunea, Principiile şi Valorile noastre.

Expirat
Mercantizor Satu Mare  -  SC ORBICO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles