Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

MERCANTIZOR RUTA - Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- permis auto (min.1 an) ;
- atitudine proactiva, constiinciozitate;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- rezistenta la stres;
- disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

Descrierea jobului

- asigurarea a maximum de prezenta, vizibilitate si accesibilitate pentru produsele distribuite, in concordanta cu standardele de merchandising;
- acoperirea permanenta si efectiva a teritoriului conform programului de rute zilnice;
- responsabil de gestionarea corecta a stocurilor dupa sistemul FIFO (primul intrat-primul plecat) in magazinele clientilor;
- verifica si raporteaza in permanenta stadiul termenului de valabilitate al produselor;
- asigura back-up-ul in lipsa agentilor.

Beneficii:
- mediu de lucru profesionist;
- cultura organizationala;
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.).

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de vanzari si marketing de produse alimentare din Romania.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Podravka, Meggle şi brandul propriu Don Gustosso.

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind Grupul Whiteland, accesaţi pagina www.whiteland.ro.
Am activat portalul https://e.whiteland.ro, de comerţ on line, pentru a crea consumatorilor noştri posibilitatea de a comanda direct de la depozitele Whiteland produsele dorite, cu discounturi lunare de până la 15-20%.

Expirat
MERCANTIZOR RUTA - Constanta  -  S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles