Publicat 29 Iul 2020 | Reactualizat 26 Aug 2020 | Expiră 29 Aug 2020

Mercantizor / Merchandiser / Lucrător comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agenția de recrutare Crosswork este în căutare de o persoană pentru poziția de Mercantizor în Ploiești, pentru o companie de top din industria vinului din România.

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe de mercantizare;
  • Persoană organizată, punctuală, atentă la detalii și orientată către rezultate;
  • Persoană dinamică, integră și responsabilă;
  • Abilități de negociere, spirit de echipă și inițiațivă;
  • Aspect fizic îngrijit, plăcut;
  • Studii medii;
  • Minim 1 an experiență ca lucrător comercial/merchandiser.

Descrierea jobului

  • Cunoașterea detaliilor despre produsele pe care le reprezintă;
  • Mercantizarea mărfii conform planogramei stabilite (așezarea la raft, comenzi marfă, verificarea stocului) în magazinele din aria sa de acoperire;
  • Vizitarea clienților conform rutei stabilite;
  • Asigurarea legăturii permanente cu șeful direct și șefii de raion pentru a se evita situațiile în care sunt produse “fără stoc” (oos);
  • Raportarea oricărei probleme întâlnite către superiorul direct;
  • Menținerea unei comunicări foarte bune cu managerul de magazin/raion și clienți;
  • Asigurarea vizibilității 100% a prețurilor și produselor;
  • Verificarea fizică a stocurilor, pe produse, pentru a fi conform cu evidențele din magazin;
  • Elaborarea periodică de rapoarte.

Beneficii:
  • Pachet salarial cu salariu fix și bonus lunar în funcție de rezultate;
  • Tichete de masă (valoare maximă);
  • Lucrul într-o companie la nivel național, în creștere, cu o echipă de vânzare bună și cu posibilități reale de promovare;

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Expirat
Mercantizor / Merchandiser / Lucrător comercial  -  Crosswork

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles