Mercantizor/Lucrator comercial Bucuresti

GRUP SAPTE S.A - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești o persoană responsabilă, serioasă și bine organizată
Ești atent la detalii și ai spirit de observație
Ai bune abilitați de comunicare și relaționare

* Experiență pe un post similar (merchandiser) constituie un avantaj dar nu este obligatoriu

Descrierea jobului

Aprovizionezi rafturile cu produsele furnizorului în magazinele repartizate în scopul contribuirii la creșterea vânzărilor
Ești responsabil de asigurarea unei vizibilități cât mai bune a acestor produse, precum și de expunerea preturilor corecte
Ai responsabilitatea de a preveni și comunica în timp util stocurile lipsa de la raft, precum și de a gestiona termenele de expirare ale produselor

Beneficii:
Mediu de lucru prietenos
Pachet salarial atractiv
Decont transport
Tichete de masă
Bonus lunar
Bonus de bun venit
Poziţii deschise:
1.Rută Mobilă zona Străulesti-Siseşti
2.Rută Mobilă zona Colentina
3.Rută Mobilă zona Rahova-Ferentari

Descrierea companiei

✅ Despre g7
În cei peste 20 de ani de activitate, ce a început ca o firma locală de implementare a devenit o agenție de retail marketing full-service, conectată internațional, cu capabilități integrate de retail execution și retail experience. Totul, datorită contribuției individuale a fiecărui membru din echipa. Dacă îți sună logic, g7 este locul pentru tine.

🤝 Despre tine și g7
Îți propunem un job în care să crești și pe care să-l crești. La g7, mai important decât cum vii la job, este ce devii la job. Noi îți oferim tot suportul să faci o treabă bună și tot spațiul necesar să- ți pui propriile idei în practică.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos