MEP Design Team Leader

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta relevanta in activitate de proiectare instalatii;
  • Capacitate de coordonare a unei echipe de proiectare instalatii;
  • Cunostinte de Revit ( reprezinta un avantaj ).

Descrierea jobului

  • Avansare in cariera in cadrul grupului ADN Birou de Arhitectura srl;
  • Participare la proiecte de referinta ( www.adnba.ro )
  • Colaborare cu principalele companii de proiectare a MEP de pe piata;
  • Lucru intr-o echipa de 50 de arhitecti si ingineri;
  • Training software REVIT.

ADN Birou de Proiectare Instalatii ( www.adnbpi.ro ) face parte din grupul ADN Birou de Arhitectura, proiectant integrat cu cei aproximativ 50 de arhitecti si ingineri, proiecte de mare anvergura, recunoscute ca fiind inovative si calitative.

In prezent, suntem implicati intr-un ansamblu divers de activitati, in cea mai mare parte proiecte rezidentiale si publice.
Publicat 1 nov. 2021 Expiră 1 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos