Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Menajeră cu experienţă 1700 lei net

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
-Menajeră cu experienţă, punctuală, atentă la detalii, onestă, responsabilă.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Menaj în Bucureşti centru (metrou Piata Romana )
Menaj pentru apartament 4 camere (1 persoana) si gatit simplu.

Beneficii:
- salariu - 1700 lei net;
- program de lucru 8.30-14.30, 6 ore/zi (luni-vineri)
- mediu de lucru placut;
- localizare in zona centrala a orasului.

Asociatia Romana de Psihoterapie Integrativa (ARPI) este reprezentant E.A.I.P. in Romania pentru obtinerea Certificatului de Psihoterapeut Integrativ. Site-ul asociatiei este: http://psihoterapieintegrativa.ro/

Expirat
Menajeră cu experienţă 1700 lei net  -  Asociatia Romana De Psihoterapie Integrativa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles