Inginer proiectare in electronica

SC SETRA COM SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

* London Tailors Baneasa angajeaza lucrator comercial.Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.Alatura-te echipei London Tailors si trimite-ne CV-ul tau!

Descrierea jobului

* London Tailors Baneasa angajeaza lucrator comercial.Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.Alatura-te echipei London Tailors si trimite-ne CV-ul tau!

Descrierea companiei

* London Tailors Baneasa angajeaza lucrator comercial.Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.Alatura-te echipei London Tailors si trimite-ne CV-ul tau!
Publicat 29 Apr. 2017 Expiră 30 Nov. 1899
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.