MEETING & EVENTS PLANNER

CONFIDENTIAL
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta de cel putin un an in organizarea end - to - end a evenimentelor de afaceri
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel necesar comunicarii scrise si orale cu clientii si furnizorii internationali in vederea organizarii evenimentelor de afaceri
  • Utilizator avansat al aplicatiilor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Descrierea jobului

  • Asigurarea relatiei cu clientii, pentru a prelua comenzile, pentru a intelege scopul evenimentul de afaceri si pentru a agrea formatul si conditiile desfasurarii
  • Planificarea evenimentului, incluzand stabilirea datei, a locatiei si a modului de desfasurare si, pe aceste considerente, elaborarea bugetului de eveniment
  • Solicitarea, analiza si selectia ofertelor competitive primite de la locații și furnizori de servicii de evenimente; negocierea si incheierea contractelor comerciale cu acestia
  • Asigurarea legaturii permanente cu echipa de asistenta a evenimentului si rezolvarea in timp real a neconformitatilor aparute pe durata desfasurarii evenimentului
  • Receptia, analiza si confirmarea spre plata a facturilor primite de la furnizori
  • Alimentarea aplicatiei de back-office pentru evenimentele de afaceri cu datele evenimentului; elaborarea si transmiterea catre clienti a rapoartelor de inchidere a evenimentului

Suntem o agentie de turism, partener regional a unei corporatii - leader in domeniul turismului de afaceri.

Cautam, pentru birourile noastre din Bucuresti si Craiova, candidati cu experienta in organizarea evenimentelor corporate.

Oferim:
  • Un job stabil, intr-o firma care respecta diversitatea si promoveaza autenticitatea, drept valori esentiale ale organizatiei
  • Un salariu competitiv, corelat cu obiectivele dezvoltarii profesionale convenite periodic cu managementul companiei
  • O foaie de parcurs profesional cu repere clare, tangibile, corelata cu posibilitati de crestere in cadrul organizatiei
  • Invatare continua, pe baza celor mai respectate surse ale industriei evenimentelor de afaceri, si suport pentru dezvoltarea personala
  • Recunoastere interna si recompensare pentru meritele profesionale dovedite
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala privata
  • Un spatiu de birouri modern, confortabil, intr-o locatie ultra-centrala, in proximitatea hub-uri de tranport in comun
Publicat 25 iun. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos