Publicat 05 Mai 2021 | Reactualizat 04 Iun 2021 | Expiră 05 Iun 2021

Meditator engleza | Guvernanta | Profesor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta in lucrul cu copii 5-10, suport educatie: meditator, guvernanta (minim 3 ani)
Studii pedagogice sunt un plus.
Experienta pedagogica in cambridge curriculum si uk education system curriculum constituie un plus.
Experienta in pregatirea pentru examelele Cambdrige constituie un plus.
Cunostiinte solide de limba romana, invatamant primar.
Cunostiinte solide de limba engleza, primary.
Cunostiinte solide de matematica, clasele 1-4, in special aritmetica.
Experienta relevanta in mediul educational privat cu predare in limba engleza este un plus.
Familiaritate cu metodele moderne de predare: google classroom, zoom, class dojo, education city, xmath etc.
Experienta in lucru cu materiale didactice in format electronic
Rabdare, empatie, calm, fire placuta si sociabila.

Descrierea jobului

Suport after school si in vacante pentru 3 copii avand varstele de 5/7/8 ani.
Programul in timpul scolii va fi incepand cu orele 16.00 pentru 2-3 ore.
Programul in timpul vacantelor va fi stabilit de comun acord si pentru 4-5 h.
Invatare, recapitulare si consolidare cunostiinte de limba engleza, limba romana si matematica.
Ajutor la teme si recapitularea activitatilor desfasurare in cadrul scolii.
Monitorizare si recapitularea activitatilor din platformele educationale tip google classroom, education city, xmath etc
Suportul se asigura exclusiv la domiciliul copiilor, zona Lebada.

Beneficii:
Contract de munca.
Salariu motivant, negociabil in functie de experienta si calificare.
Decontare transport.
Bonusuri in functie de performanta

Descrierea companiei

Expirat
Meditator engleza | Guvernanta | Profesor  -  GBC.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles