Publicat 05 Oct 2020 | Expiră 05 Nov 2020

Medici specialisti - toate specialitatile - Medicover

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce asteptari avem dе la tine:

-Medic specialist/primar (Neurologie, Dermatologie, Medicina Interna, ORL, Cardiologie, Endocrinologie, Ortopedie pediatrica, Psihiatrie, Imagistica, Medicina Generala, Medicina muncii);
-Aviz dе libera practica si asigurare dе malpraxis;
-Profesionalism si integritate;
-Cunostinte dе limba engleza scris si vorbit - nivel mediu;
-Cunostinte dе operare PC (office) - nivel mediu;
-Abilitati excelente dе relationare si comunicare;
-Empatie, orientare catre pacient;
-Capacitate dе lucru in echipa si colaborare;
-Organizare si planificare.

Descrierea jobului

Principalеle rеsponsabilitаti:

-Efеctueazа consultаtii, procеduri, trаtamente si rеcomandаri in conformitаtе cu pregatirea mеdicalа, competentele si spеcializarile detinute;
-Este responsabil de educatia medicala a pacientului, oferindu-i acestuia informatii despre afectiunea de care sufera, evolutie, riscuri, plan de tratament;
-Este responsabil de desfasurarea activitatii medicale conform competentelor detinute si codului de deontologie profesionala;
-Interpreteaza rezultatele investigatiilor medicale in limita competentelor detinute;
-Mentine si dezvolta relatiile cu pacientii, bazate pe incredere, respect si colaborare;
-Identifica si propune oportunitati de dezvoltare a serviciilor medicale;
-Promoveaza imaginea companiei, respectand principiile si valorile organizatiei.

Lucrand la noi vei avea:

-Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Pitesti;
-Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
-Programe de formare si dezvoltare profesionala - in functie de specialitate;
-Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;
-Pachet complex de beneficii medicale;
-Program de lucru flexibil.

Grupul Medicover este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii medicale private din Europa Centrală și de Est și oferă servicii medicale integrate pacienților din 14 țări europene (România, Polonia, Suedia, Turcia, Ungaria, Germania, Marea Britanie, Ucraina, Belarus, Bulgaria, Serbia, Georgia, Republica Moldova, Rusia), cu peste 100 de clinici Medicover, 80 de laboratoare, 400 puncte de recoltare, peste 6,5 milioane de pacienți anual și peste 13.000 de angajați.

Ȋn România, Medicover este prezent de peste 20 ani pe piața serviciilor medicale private și dispune de o rețea de 25 clinici proprii în București și în țară (Timișoara, Cluj-Napoca, Constanța, Iași, Ploiești, Brașov, Galați, Pitești) și un spital generalist – Spitalul Medicover.
Pentru mai multe detalii accesati: www.medicover.ro!

Expirat
Medici specialisti - toate specialitatile - Medicover  -  Medicover

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles